Děkujeme za Vaši účast!

Vážení zákazníci, vážení obchodní partneři,

děkujeme za Vaši účast na konferenci HPE DISCOVER MORE, která se uskutečnila 17. října 2019 v Praze. Jsme rádi, že jste byli součástí nejvýznamnější HPE konference tohoto roku v ČR, která byla spojnicí mezi velkým světem byznysu, trendů, konceptů a našimi technologiemi.

Níže si můžete konferenci připomenout. K dispozici Vám jsou všechny prezentace, vybrané fotky, videa a e-mailové adresy na prezentující, které můžete kontaktovat, pokud byste měli jakékoliv dotazy.

Budeme se na Váš těšit opět za rok na konferenci HPE DISCOVER MORE 2020!

Videa

Zahajovací světelná show

Jan Kameníček - Poselství generálního ředitele HPE ČR

Kirk Bresniker - Svět je naruby! Nové architektury nám zpřístupní celý ekonomický potenciál z každého bajtu

Fotografie

Prezentace

Kontakty na prezentující

Pokud bude mít jakékoliv dotazy, naši prezentující Vám je rádi zodpoví:

Nastartujme změnu společně!

Buďte u toho a my Vám prozradíme, jak Vám Hewlett Packard Enterprise může pomoci přeměnit Vaše nápady na obchodní výsledky rychleji než kdy dříve.

Změny v IT naznačují, že budoucnost patří společnostem, které překonávají hranice svých možností. Zařaďte se proto mezi ně. S HPE můžete urychlit inovace a ušetřit čas potřebný k dosažení obchodních výsledků a zároveň Vám pomůžeme optimalizovat Vaše aktuální prostředí.

Redefine experiences at the edge

Získejte novou zkušenost

Existuje mnoho způsobů, jak Vám HPE pomůže nastartovat růst, zvýšit produktivitu a efektivitu. Ukážeme Vám, jak na to!

Ignite innovation with cloud

Inovujte s Cloudem

Naši HPE odborníci Vás naučí, jak úspěšně využít potenciál cloudových řešení, která jsou navržena tak, aby Vám přinesla více možností, zvýšila rychlost a flexibilitu a díky které budete kreativnější, inovativnější a úspěšnější.

Unlock insights from all of your data

Získejte nový pohled na data

Objevte sílu umělé inteligence, pokročilé analýzy a architektury nové generace, jež Vám pomohou mnohem lépe a rychleji pracovat s Vašimi daty.

Agenda

11:45 - 12:30
Příchod, registrace, lehký oběd formou snacku, možnost prohlídky stánků
12:30 - 12:55
Zahájení konference
Tomáš Kubát
12:55 - 13:05
Poselství generálního ředitele HPE Česká republika
Jan Kameníček, generální ředitel Hewlett Packard Enterprise Česká republika
13:10 - 13:40
Key note: Inspirativní leadership, inovace a digitální transformace
Jan Zadák, bývalý top manager korporace Hewlett Packard Enterprise a nejvýše postavený Čech v HPE, nyní vizionář a investor

+ Read more

Pohled na aktuální témata v souvislostech: Ovlivnění světa, ekonomiky, segmentů trhu, zemí a firem digitální transformací. Disruptivní inovace a nové technologie. Konkurenceschopnost, efektivita a udržitelnost. Průmysl 4.0, technický pokrok, automatizce, zapojování umělé inteligence. Znalosti, dovednosti a schopnosti lidí, které jsou klíčové pro úspěch v novém digitálním světě. Vize, strategie a leadership. Dovednostní ekonomika. Implikace do IT a další souvislosti.

13:40 - 14:00
Key note: Svět je naruby! Nové architektury nám zpřístupní celý ekonomický potenciál z každého bajtu. (Přednáška v angličtině)
Kirk Bresniker, pracuje v laboratořích HPE v roli Fellow and Chief Architect, Hewlett Packard Labs, Hewlett Packard Enterprise

+ Read more

V blízké budoucnosti se pojem datové centrum může stát oxymorónem, jelikož převážná část dat se nikdy do centra nedostane a bude pobývat po celou dobu svého životního cyklu někde v síti či na jejím okraji. Ale to není jediná zavedená konvence v IT, která takto bude převrácena na hlavu. Pokud dnes funkčnost vzniká programováním, tak zítra to bude natrénováním. Data napříště nebudou nákladovou položkou, kterou se snažíme optimalizovat, místo toho budou nanejvýš ceněnou surovinou. A to vše se děje za současného slábnutí Moorova zákona a za stupňujících se stále složitějších bezpečnostních hrozeb. Tak co z toho vyplývá pro architekturu a techniku vůbec, abychom byli připraveni explozi dat převést do pozitivní exploze příležitosti? Jak zúročíme potenciál každého bajtu dat, jedno zda v naší síti nebo v jakémkoliv cloudu? V HPE na tom děláme.

14:10 - 14:40
Přestávka, možnost prohlídky stánků
14:40 - 15:00
Měníme životní styl, i díky HPE InfoSight
Tomáš Kubát

+ Read more

Životní styl je o našich lidských aktivitách, přístupech, preferencích, hodnotách, motivacích, o tom, co máme rádi a co ne, co děláme a co ne, v soukromí i v práci. Jako nikdy předtím HPE dnes mění v oblasti IT náš životní styl. Vždyť víc než dřív chceme, aby v IT se věci děly snadno, automatizovaně samy, bez námahy, rychle, bez omezení, aby vše co nejvíce bylo předpřipraveno k užití…. Vypíchneme příklady technologií HPE, které to dělají a mění životní styl. Více ale o nich budeme mluvit až v dalším programu konference nebo na stáncích během přestávek. V tomto příspěvku se soustředíme na HPE InfoSight. Tato prediktivně analytická platforma, která nás všechny bude potkávat, jakmile půjde o technologie HPE, založená na velkých datech a umělé inteligenci, již zahájila svoji dospělost. Mění životní styl v IT. Skutečně stojí za to!

15:00 - 15:25
100% dostupnost dat pro všechny! Navíc s nadčasovým přístupem a garancemi. HPE Primera
Pavel Strašlipka
Zdeněk Duchoň


+ Read more

Data a zase data. Určitě jste slyšeli, že data jsou novou ropou, která pohání ekonomiku. Slyšeli jste jistě, že data rostou. A v neposlední řadě, že datům je zapotřebí rozumět. Jak to ale udělat, aby taková data byla neustále a rychle dostupná? aby platforma, kterou si pro jejich ukládání vyberete odolala trendům, tedy byla nadčasová? A v neposlední řadě, jak rychle identifikovat potenciální problém ještě dříve než nastane, aby moje data byla v bezpečí? Představíme Vám kombinaci inovací z laboratoří HPE, které mají ambici odpovědět na všechny vyřčené otázky. HPE Primera: koncept a produkt zároveň.

15:25 - 15:35
Krátka případová studie k uvedení tématu: Zpracování velkých dat je velké téma při výzkumu v lékařství.
15:35 - 15:50
Nejde o to mít velká data, ale umět je zpracovávat. HPE Superdome Flex, Memory Driven Computing.
Konstantin Selucký

+ Read more

Odpovědi na některé důležité problémy firem i celé společnosti jsou často pohřbeny v moři dat, která jsme dokázali vygenerovat, ale nikoliv v rozumné době zpracovat. Přitom až zpracování dává datům smysl. Příkladem je třeba předvídání počasí a změn klimatu, nové průlomové lékařské objevy, prevence kybernetických útoků, cestování vesmírem a celá řada dalších oblastí. Stávající architektura IT narážela na fyzikální limity. Ale Memory Driven Computing a řešení, která dokáží využít jeho výhody, jako je například SAP HANA, In-Memory SPARK analytika, nebo Memory Driven Monte Carlo finanční modely, zvyšují rychlost zpracování úloh o několik řádů a dávají nám naději, společně s využitím metod umělé inteligence a strojového učení, že kýžené informace pro naše budoucí rozhodnutí z moře dat vylovíme. Nejde o teorii, jde o realitu. Uplatnili jsme je v našem serveru pro zpracování velkých dat HPE Superdome Flex pro komerční a vědecké nasazení, o jehož inovované verzi budeme hovořit.

15:50 - 15:55
Krátka případová studie k uvedení tématu: Velká data a umělá inteligence zvyšuje kvalitu výroby.
15:55 - 16:15
Posilujeme v nabídce řešení HPE pro vysoce výkonné počítání (HPC) a podporu nasazení umělé inteligence.
Luboš Kolář

+ Read more

Masivní nárůst množství dat a požadavky na analýzy a rozhodování v reálném čase (a to i v mnoha oblastech běžného života, kde to dříve nebylo myslitelné), výzkum v oblastech chemie, fyziky a genomiky, tlak na zrychlováni vývojových cyklů výrobků – to jsou jen příklady témat, kterým v poslední době čelíme. Cílem prezentace je představit nejen aktuální trendy v oblasti vysoce výkonného počítání (HPC) a rozvoje platforem pro nasazování metod umělé inteligence, ale též způsob, jakým na tyto výzvy svým produktovým portfoliem, řešeními a službami reaguje společnost HPE.

16:15 - 16:35
Flexibilní řešení HPE očima a slovy zákazníka (GreenLake Flexible Capacity)
Vladimír Kvaš
Martin Špaček


+ Read more

Nebudeme sami komentovat svou službu HPE GreenLake Flexible Capacity, která je nejrychleji rostoucí službou v HPE. Místo toho požádáme zákazníka, aby se s Vámi podělil o svá uvažování, o své motivy, kroky a učiněná rozhodnutí a aby komentoval svou zkušenost s touto službou a aby na to vše dal svůj zpětný hodnotící pohled.

16:35 - 17:05
Přestávka, možnost prohlídky stánků
17:05 - 17:25
Intel: Utváříme budoucnost společně. Klíčové inovace pro digitální transformaci.
(Přednáška v angličtině)
Przemek Papuzynski

+ Read more

Poskytneme některé detaily o tom, jak Intel a HPE spolupracují na ekosystému pro digitální budoucnost. Bude řeč o klíčových inovacích technologií a řešení se zaměřením pro datová centra i pro kraj sítě. Bude vysdílena vize obsahující prvky pro zpracování, přenášení a uložení dat. Budou ukázány oblasti, kam Intel dominantně investuje s cílem dosažení technologických inovací.

17:25 - 17:40
Automatizace, HPE Synergy a komponovatelnost se kamarádí. Podělíme se o zkušenost s propojením tradičního a cloudového světa.
Jan Fouček
Daniel Prchal


+ Read more

Přiblížíme příklad jednoho z našich českých zákazníků a mimo jiné naznačíme, jak postupně dospěl k automatizaci každodenních operací v IT. Ukážeme vám, co je pro automatizaci typicky zapotřebí na úrovni infrastruktury a také, jak je snadné být připraven na “jakékoliv” požadavky jedním typem infrastruktury pro libovolnou zátěž. Zmíníme se o HPE Synergy a komponovatelnosti. Nebudeme školit detail, ale místo toho nabídneme jednoduchost konceptu a užitných vlastností. Budeme mluvit o možných případech nasazení spolu se sw prostředím jako je HPE OneView, HPE InfoSight a dalšími automatizačními nástroji.

17:40 - 18:00
Je správa Vaší přístupové sítě komplikovaná? Dynamická segmentace od Aruby mění hru!
Lubomír Galatík+ Read more

V době, kdy se kvůli mobilním zařízením, BYOD a IoT musí přístupové sítě otevírat, se stává jejich správa problematickou a manuálně náročnou. Bezpečnost přístupu k firemním prostředkům se zajišťuje těžko a naše schopnost reagovat na změny je díky rigiditě sítě omezená. HPE Aruba představuje nový koncept budování přístupové sítě, který staví do středu pozornosti uživatele a zajišťuje, že se síť přizpůsobí jemu a jeho preferencím a nikoli naopak.

18:00
Závěrečné slovo
18:00 - 20:00
Večerní raut
19:30 - 22:00
Doprovodný program
Hudební doporovod skupiny BURYSAX: Stand up vystoupení Ivy Pazderkové
23:00
Ukončení konference

Speakers

 • Jan Kameníček
  Jan Kameníček Generální ředitel Hewlett Packard Enterprise ČR Read more
  Jan Zadák
  Jan Zadák bývalý top manager HPE a nejvýše postavený Čech v HPE, nyní visionář, lektor a investor Read more
  Kirk Bresniker
  Kirk Bresniker Fellow and Chief Architect Hewlett Packard Labs Read more
  Tomáš Kubát
  Tomáš Kubát Ředitel divize Hybrid IT a Presales Hewlett Packard Enterprise ČR Read more
  Pavel Strašlipka
  Pavel Strašlipka Produktový manažer divize HPE Storage Hewlett Packard Enterprise Read more
  Zdeněk Duchoň
  Zdeněk Duchoň Presales konzultant divize HPE Storage Hewlett Packard Enterprise Read more
 • Konstantin Selucký
  Konstantin Selucký Produktový manažer Mission Critical Servers Hewlett Packard Enterprise Read more
  Luboš Kolář
  Luboš Kolář Produktový manažer divize HPC & AI pro střední Evropu Hewlett Packard Enterprise Read more
  Vladimír Kvaš
  Vladimír Kvaš Generální ředitel Geetoo Read more
  Martin Špaček
  Martin Špaček Obchodní manažer pro službu HPE GreenLake Hewlett Packard Enterprise Read more
  Przemek Papuzynski
  Przemek Papuzynski EMEA-T Partner Solution Manager Intel Read more
  Jan Fouček
  Jan Fouček Produktový manažer divize HPE Servers Hewlett Packard Enterprise Read more
 • Daniel Prchal
  Daniel Prchal Technický konzultant Hewlett Packard Enterprise Read more
  Lubomír Galatík
  Lubomír Galatík Ředitel divize HPE Aruba Read more

Místo konání

Přidejte se k nám v Praze

Cubex Centrum Praha
Na Strži 2097/63
Praha 4

Partner konference

Intel logo Sponsored by Intel®

HPE Discover More

Praha 17. října 2019

KONFERENCE HPE DISCOVER MORE V DALŠÍCH SVĚTOVÝCH MĚSTECH Kontaktujte nás

Intel a logo Intel jsou ochranné známky společnosti Intel Corporation anebo jejích dceřiných společností v USA a / anebo v jiných zemích.

Informace o ochraně osobních údajů, Hewlett Packard Enterprise Privacy Statement