Zrychlujeme. Jste připraveni?

Svět kolem nás se mění. Nikdy v historii jsme nevytvářeli takové množství dat jako nyní. Díky velmi rychlé přenosové rychlosti data neustále proudí od svého vzniku přes datacentra až na cloudová úložiště. Nástup umělé inteligence a hyperkonektivity mění zaběhnuté stereotypy a nutí jednotlivce i firmy měnit způsob, jakým jsou zvyklé fungovat a pracovat.

V dnešním moderním IT světě patří budoucnost rychlosti!

Buďte rychlí i Vy! Zaregistrujte se co nejdříve na HPE Discover More a zjistěte, jak technologie, aplikace a data mohou měnit firemní prostředí a vést k lepším a efektivnějším výsledkům.

Těšíme se na to, co nás čeká a věříme, že HPE je tím nejlepším partnerem, který Vám pomůže nastartovat Váš byznys.

Pojďte se s námi vydat na cestu do budoucnosti!

Nastartujme změnu společně!

Buďte u toho a my Vám prozradíme, jak Vám Hewlett Packard Enterprise může pomoci přeměnit Vaše nápady na obchodní výsledky rychleji než kdy dříve.

Změny v IT naznačují, že budoucnost patří společnostem, které překonávají hranice svých možností. Zařaďte se proto mezi ně. S HPE můžete urychlit inovace a ušetřit čas potřebný k dosažení obchodních výsledků a zároveň Vám pomůžeme optimalizovat Vaše aktuální prostředí.

Redefine experiences at the edge

Získejte novou zkušenost

Existuje mnoho způsobů, jak Vám HPE pomůže nastartovat růst, zvýšit produktivitu a efektivitu. Ukážeme Vám, jak na to!

Ignite innovation with cloud

Inovujte s Cloudem

Naši HPE odborníci Vás naučí, jak úspěšně využít potenciál cloudových řešení, která jsou navržena tak, aby Vám přinesla více možností, zvýšila rychlost a flexibilitu a díky které budete kreativnější, inovativnější a úspěšnější.

Unlock insights from all of your data

Získejte nový pohled na data

Objevte sílu umělé inteligence, pokročilé analýzy a architektury nové generace, jež Vám pomohou mnohem lépe a rychleji pracovat s Vašimi daty.

Místo konání

Přidejte se k nám v Praze

Cubex Centrum Praha
Na Strži 2097/63
Praha 4

Partner konference

Intel logo Sponsored by Intel®

HPE Discover More

Praha 17. října 2019

KONFERENCE HPE DISCOVER MORE V DALŠÍCH SVĚTOVÝCH MĚSTECH Kontaktujte nás

Intel a logo Intel jsou ochranné známky společnosti Intel Corporation anebo jejích dceřiných společností v USA a / anebo v jiných zemích.

Informace o ochraně osobních údajů, Hewlett Packard Enterprise Privacy Statement